Heni

Közzétéve: 2011. 07. 07. 07:00 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Szép jo napot! Inszeminácio után 4 nappal vagyok, folyamatos haspuffadásom van, meg alhasi fájdalom. reménykedhetek, hogy sikerült, utrogestantol lehet vagy baba miatt? a párommal egyébként teljessen egészségesek vagyunk. 6 db tüszö volt az inszemen, talán sikerült. jelige: Heni köszönettel:

Kedves Kérdező!
Remélhetőleg sikerült, de rövid idővel a beavatkozás után inkább a gyógyszertől vannak a tünetek.
Tisztelettel:
dr.M.Zs.

Kövess minket!

terhesség - terhesgondozás
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek