Heni
Közzétéve: 2011. 07. 07. 07:00 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 07. 07. 07:00 -
• 1 perc olvasás
Szép jo napot! Inszeminácio után 4 nappal vagyok, folyamatos haspuffadásom van, meg alhasi fájdalom. reménykedhetek, hogy sikerült, utrogestantol lehet vagy baba miatt? a párommal egyébként teljessen egészségesek vagyunk. 6 db tüszö volt az inszemen, talán sikerült. jelige: Heni köszönettel:
Kedves Kérdező!
Remélhetőleg sikerült, de rövid idővel a beavatkozás után inkább a gyógyszertől vannak a tünetek.
Tisztelettel:
dr.M.Zs.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


