here
Közzétéve: 2012. 04. 18. 10:39 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 04. 18. 10:39 -
• 1 perc olvasás
Tiszteletem! Olyan problémával fordulok önhöz hogy már egy jó ideje a jobb heregolyómon van egy kis gumó ...
... vagy nem is tudom minek nevezzem de egy borsó szemtől jóval kisebb és semmilyen panaszom nincsen nem is fáj nem is érzékeny és nem is növekszik.18 éves vagyok pontosan nem tudom mióta van ott de egy jó ideje.nem tudom mitévő legyek és a segítségét szeretném kérni hogy mit csináljak!előre is köszönöm.
jelige:here.
VÁLASZ
Szakorvosnak tapintani kéne - de nagy bajt nem jelenthet!
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


