Hogyan lehet különbséget tenni 2 típusú fájdalom közt

Közzétéve: 2011. 03. 11. 21:44 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

DOKTOR ÚR! Hogyan lehet különbséget tenni 2 típusú fájdalom közt: A feső hasi és a gerinccsigolyából előre sugárzó közt? Lehet azt tudni az orvosi tapasztalatból, hogy melyik milyen jellegű? Köszönöm, ha ír.

A felső hasi fájdalom lehet éles, tompa, időszakos vagy állandó, görcsös vagy nem, periodikus vagy sem. Az idegi eredetü fájdalom rendszerint állandó, inkább tompa.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek