hólyaggyulladás

Közzétéve: 2011. 03. 04. 06:35 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Doktor Úr! Problémám hólyaggyulladással kezdődött,már kaptam rá Ciprinolt, Semicilint.Ezek nem használtak, hólyagfájdalmam gyakran előjön,főként párommal való együttlét után. Kérdésem az lenne hogy erre van valami gyógymód vagy ez mindig jelentkezni fog? Válaszát előre is köszönöm. Jelige:hólyaggyulladás

Férfi vagy nő panaszairól van szó? Szakorvosi vizsgálat szükséges: Önnél - feltételezve nőgyógyászati, párjánál urológiai!

Kövess minket!

ovurológus
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek