hólyaggyulladás
Közzétéve: 2011. 03. 04. 06:35 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 03. 04. 06:35 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Doktor Úr! Problémám hólyaggyulladással kezdődött,már kaptam rá Ciprinolt, Semicilint.Ezek nem használtak, hólyagfájdalmam gyakran előjön,főként párommal való együttlét után. Kérdésem az lenne hogy erre van valami gyógymód vagy ez mindig jelentkezni fog? Válaszát előre is köszönöm. Jelige:hólyaggyulladás
Férfi vagy nő panaszairól van szó? Szakorvosi vizsgálat szükséges: Önnél - feltételezve nőgyógyászati, párjánál urológiai!
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


