Hosszú kérdés...

Közzétéve: 2010. 11. 05. 17:46 -

• 2 perc olvasás

Hosszú kérdés...

T Doktor Úr!

Tudom, hogy így látatlanba nem fog tudni segíteni, és tudom, hogy orvos felkeresése lenne a legjobb megoldás,- mégis kérem, adjon legalább egy kis támpontot, hogy mégis, mi lehet a gondom, ha egyáltalán ez gond.

17 éves vagyok, nem élek nemi életet (semmilyen formában).

A menstruációm előtt ~2 héttel elkezdetem viszketni a nemiszervem tájékán. Mivel a folyásom kicsit sűrűbb volt, vagy ahogy a cikkekben írják: "túrósabb", hüvelygombára gyanakodtam. Semmilyen komoly készítményt nem használtam/szedtem, csak homeopátiás gyógyszert, és cickafarkfüvet ittam. Hamarosan megszűnt a furcsa folyás, de a viszketés megmaradt. Aztán megjött a menzeszem, ez alatt csak néha-néha viszketett, de ezt betudtam betét okozta irritációnak. Ám ahogy vége lett a menstruációmnak, ismét elkezdtem viszketni. Tükörrel megnéztem, látok-e bármiféle elváltozást. És itt a problémám. Ugyanis nem tudom, hogy amit láttam, normális-e. :)

A hüvelynyílásomnál nem "sima, egyenes" felületű a bőröm, hanem olyan, mintha kis kockákra fel lenne vágva, szét lehet választani őket. Nem tudom, ez mennyire érthető. Utána néztem betegségeknek, a nemi herpesz leírása meg is ijesztett egy kicsit, ott "karfiolszerű" kinövésekről beszélnek, de fogalmam sincs, hogy a valóságban hogy néz az ki, illetve hogy lehet-e ilyenem, hiszen mint mondtam, nincs szexuális életem.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy baj-e, ha a hüvelynyílásom környékén ilyen a bőröm, és ha igen, mi lehet ez? Előre is köszönöm!



Jelige: Hosszú kérdés...




Kedves Kérdező!
Gombáról lehet szó,amely kezelést igényel. A látott "elváltozás" valószínűleg a szűzhártyája.
Tisztelettel: Dr.P.A.

Kövess minket!

ovbőrgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek