Hóvirág
Közzétéve: 2011. 03. 06. 17:18 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 03. 06. 17:18 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Doktor Úr! 3-4 hónapja kezdődött a jobb oldali vesém fájdalma. Nem görcsöl csak fáj, mindig érzem. Voltam orvosnál vele, szedtem a cifrán nevű gyógyszert, de nem használt. Mindig érzem folyamatosan, de ha lefekszem sokkal érzékenyebb. Néha úgy érzem kihat a csípőmre is, az is fájdogál. Nem elviselhetetlen ez a fájdalom, de mindennapos, és kellemetlen. Érdeklődöm, hogy mit tegyek? Köszönöm válaszát. "Hóvirág"
Egyéb vizsgálati eredmények? Egyéb leletek/UH stb?
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


