Hozzászólás
Közzétéve: 2012. 05. 28. 09:27 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 28. 09:27 -
• 1 perc olvasás
Hozzászólás Tisztelt Uram!A Tri Regol 21+7 fogamzásgátlót szedem!A 21 szemet már be vettem a vas tartalmú tabletából már csak 1 maradt amit ma kell bevennem!Ez még csak az első havi fogamzásgátló előtte nem szedtem semmit!A menstruációm az első vas tartalmú tabletta után jelentkezett!A kérdésem az lenne hogy most már véd a fogamzásgátló vagy védekezni kell még? Válaszát előre is köszönöm!
Kedves Kérdező!
Amint Ön is olvashatta a rovat főoldalán: sajnos jelenleg nincs a rovatban válaszoló nőgyógyász szakorvosunk. Keresse fel orvosát vagy a területi szakrendelő rendelését.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


