Húsvét

Közzétéve: 2012. 05. 07. 10:58 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Húsvét jeligére Tisztelt Doktor Úr/Nő! 6 hete műtöttek pajzsmirigy cisztával.A pajzsmirigyem megmaradt csak a cisztát távolították el...

... Az ultrahang újra talált cisztát, ugyanabban a lebenyben.Mi lehet az oka a ciszták kialakulásának?Mivel lehetne megakadályozni?Az orvos csak annyit mondott ez természetes ilyen előfordul, ne foglalkozzak vele.Fogadjam el?Vagy keressek másik orvost?A tsh:1,383 uL.El vagyok keseredve. Válaszát köszönöm.


VÁLASZ



Az az érzésem, hogy ezt a kérdést már megválaszoltam. Röviden megismétlem: lehet, hogy a műtét előtt is ott volt, csak nem kerül látótérbe, esetleg elfedte a másik ciszta, az is lehet, hogy kicsinysége miatt nem vették észre(nem írta meg a nagyságát), lehet a műtét maradványa is (kis vér- vagy savógyülem). Nem érthető előttem, hogy mi indokolta az ultrahang vizsgálatot 6 héttel a műtét után.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek