hüvely bemenetnél van egy hólyag
Közzétéve: 2012. 06. 05. 13:36 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 06. 05. 13:36 -
• 1 perc olvasás
jó estét! Ma észre vettem ,hogy a hüvely bemenetnél van egy hólyag ,de nem viszket semmi kellemetlenséggel nem jár,csak csupán érezhető ,meg vagyok ijedve.
Kedves Kérdező!
Bőrgyógyász vagy nőgyógyász szakorvos vizsgálat után tud diagnózist és szükség esetén kezelési módot javasolni.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


