hüvelygomba kezelés után
Közzétéve: 2012. 05. 02. 10:45 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 02. 10:45 -
• 1 perc olvasás
Jo napot kivanok, kb 2 hete jartam a nogyogyaszomnal, megalappitottam, hogy huvelygombam van, felirt gyogyszeres es kuppos kezelest 10 napig, a gyogyszert a paromnak is szednie kellett...
.... Most a kezeles utan mas fele folyas jelentkezett, zselatin szeru, atlatszo. Ugy erzem, ha elmegyek hozza,. az nem sokat segit. Onnek lenne valami javaslata. Mi lehet ez? (megjegyzem, eddig egy masik nodokihoz jartam es jo szinte minden folyasra gynofortot irt fel, amit egyszer kellett csak hasznalni, nem tudom nem-e erne meg jobban, ha vennek egy olyat. Segitseget elore is koszonom. Kellemes napot kivanok!
VÁLASZ
Kedves Kérdező!
Amint Ön is olvashatta a rovat főoldalán: sajnos jelenleg nincs a rovatban válaszoló nőgyógyász szakorvosunk. Keresse fel orvosát vagy a területi szakrendelő rendelését.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


