Hüvelykujj

Közzétéve: 2010. 11. 10. 11:56 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

"Hüvelykujj" 2 hónapja fáj a jobb kezemen a hüvelykujjam. Nincs bedagadva,nem ütöttem meg.Alapállásban semmi gond vele,de ha poharat akarok megfogni (reggelente) igen fáj.Most már egy kézfogás is igen fájdalmas.Mozgatásra sincs vele gond csak ha valamit erősen kell fogni. Nem tudok mire gondolni.37 éves férfi vagyok.

Izületi, ortopédiai elváltozást kéne kizárni szakorvosi vizsgálattal.
a szerk.

Kövess minket!

ovortopédia ovreumatológia
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek