ibolya!

Közzétéve: 2012. 05. 02. 10:22 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt doktorúr/nő! 45-éves vagyok,márc14-én voltam egésségügyiküreten rendellenesvérzés miatt. Küret után hétnap vérezgettem, majdbő átlátszófolyásom lett ami pár- nap után sárgaszinülett,...

... de szagtalan. Márc-26-án elkeztem vérezgetni, ápr 6-án megjött a menstruációm. Szokatlan módon nagyon erősen véreztem. ápr 9-én elmultteljesen. 10-én voltam kontrolvizsgálaton,cytológia negativ. Az orvos vizsgálatsorán aztkérdezte,hogy baloldalt a hüvejbemenetnél nem-e fáj,denemfájt. aztmonta hogy minden rendbenvan, és évente menjek rákszü- résre.Azlenne a kérdésem, hogy igyvolt rendjén ami küretután nálam lezaj- lott.Mivel erre nemkaptam választ.Másik problémám az hogy ápr15 körül próbáltuk a szekszet,de közben fájdalmat éreztem,és utána vérezgettem pár órát.Tanácsát kérem abban , hogy milehet agond menjekvi sszaorvoshoz, vagymajd rendbejövök. Válaszát előreis köszönöm: ibolya!



VÁLASZ



Kedves Kérdező!


Amint Ön is olvashatta a rovat főoldalán: sajnos jelenleg nincs a rovatban válaszoló nőgyógyász szakorvosunk. Keresse fel orvosát vagy a területi szakrendelő rendelését.

a szerk.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek