indokolt-e a Radiojód therápia

Közzétéve: 2012. 06. 12. 08:13 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

T.Cím. 53 éves nő vagyok.3 hónappal ezelőtt a TSH 0.01vólt,azóta szedem a Metothyrint napi 1tabl.2 hete az erdményeim TSH 0.60 T4 12.66 T3 6.94 Szeretném megtudni,hogy indokolt-e a Radiojód therápia alkalmazása? Köszönőm.Tisztelettel

Kedves Kérdező!

A beteg állapotának ismerete és korábbi vizsgálati eredményeinek hiányában egy lelet kiragadott részletét nem lehet és nem is szabad értékelni. Ez a vizsgálatot kérő orvos feladata és felelőssége, mint ahogy a beteg tájékoztatása is.

a szerk.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek