indokolt-e a Radiojód therápia
Közzétéve: 2012. 06. 12. 08:13 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 06. 12. 08:13 -
• 1 perc olvasás
T.Cím. 53 éves nő vagyok.3 hónappal ezelőtt a TSH 0.01vólt,azóta szedem a Metothyrint napi 1tabl.2 hete az erdményeim TSH 0.60 T4 12.66 T3 6.94 Szeretném megtudni,hogy indokolt-e a Radiojód therápia alkalmazása? Köszönőm.Tisztelettel
Kedves Kérdező!
A beteg állapotának ismerete és korábbi vizsgálati eredményeinek hiányában egy lelet kiragadott részletét nem lehet és nem is szabad értékelni. Ez a vizsgálatot kérő orvos feladata és felelőssége, mint ahogy a beteg tájékoztatása is.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


