INZULIN

Közzétéve: 2011. 07. 26. 11:22 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tisztelt Dr.Úr! 2.tipusú cukorbeteg vagyok és most voltam vércukorszint ellenőrzésen, és nagyonelszomorított az eredmény . Éhgyomri vércukorszint:5,3 Vércukor 90 perces: 9,0 Karbamid: 2,5 Kreatinin: 45 SGOT: 45 SGPT: 25 GGT: 45 Nátrium:127 Kálium,:4,7 Klorid:90 Koleszterin:3,5 Triglicerid:1,11 HDL-koleszterin:1,2 LDL számítás:1,79 Húgysav:106 Kérdéseim: Nagyon magas a 90 perces vércukorszint? Ugye nem kell még inzulinthasználnom? Lehet azért magas a 90 perces vércukorszint mert keveset ettem? Félzsemle és egy kevés tea. Cukormentes. A Meforál 500 gyógyszertől erősebbgyógyszerek is vannak? Amiből reggel és délben szedek 1 szemet. Bevallom nem szeretném ha inzulint kellene használnom, és még szeretnékegy kicsit élni. Válaszát nagyon köszönöm Jelige: INZULIN.

Ahogy a leleteit elnézem, nem látom, hogy közvetlen életveszélyben lenne. A diabétesszel kapcsolatban a precíz kivizsgálást, a diéta és gyógyszeres kezelés beállítását lehetőleg abban jártas szakember (diabetologus) végezze. Ha ez megtörténik, akkor egyszerűbb a gyógyszeres kezelés is. Megnyugtathatom, van erősebb, másfajta szer és ezeket kombinálni is lehet. Nem úgy tűnik, hogy a közeljövőben inzulinkezelésre lenne szüksége.

Kövess minket!

cukorbetegség - diabétesz - diabetes - IR
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek