ismetles
Közzétéve: 2010. 03. 23. 11:39 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2010. 03. 23. 11:39 -
• 1 perc olvasás
1 kerdesel fordulnek onhoz,sajnalatos modon nem tudom mijen oknal fogva de ismetlo mozgast csinalok,ertem ez alat mondjuk hogy leteszek egy poharat egy helyre aszt a poharat leteszem meg legalab 5szor mire elengedem es othagyna m azon a helyen ahova le akartam tenni,a fufcsa az hogy csak a megszokot kornyezetembe csinalom eszt,ha mashol vagyok nem,a kerdesem hogy maga szerint mitol lehet ez es hogy lehet e kezelni valahogy,elore is koszonom,maradok tiszteletel jelige:ismetles
Nem tudom járt-e már pszichiáternél, pszichológusnál. Érdemes lenne, nem azért, mert annyira betegnek tartom, hanem azért, mert amit leír azt áltagos emberek nem értik meg és ez Önben biztosan nagyon rossz érzést kelt.
együttérzéssel: dr.Lajtavári László
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


