izzadós vagyok
Közzétéve: 2012. 05. 24. 11:07 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 24. 11:07 -
• 1 perc olvasás
19 éves Férfi vagyok. Visszagondolva kiskorom óta izzadós vagyok. Akkor jön elő az izzadás ha melegem van...
... Már 15-20 fokon is ha elkezdek mozogni nagyon hamar leizzadok.Mások nem éreznek ilyet nekik nincs melegünk inkább fáznak.Ha elkezdek mozogni kicsit jobban már egyből melegen van szinte ég a bőröm és emiatt az egész testemen izzadok. Hátamon és fenekemen a legjobban és ott kezdek el leghamarabb de utána szinte az egész testemen.
VÁLASZ
A hőszabályozás egyéni adottság. Nem viccből mondom, hogy más a hőszabályozásuk az eszkimóknak, ahol az európai megfagy vagy a feketéknek Afrikában, ahol az európait megüti a hőguta. De az európaiak között sem egyforma. Igy lehet ez az Ön esetében is. Ez nem jelent sem kórosat, sem károsat, ha egyébként panaszai nincsenek. Egy dologra felhívom a figyelmét, serdülő kor táján nem ritka a pajzsmirigy túlműködés és ez hasonló tünetekhez vezethet.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


