járás állás közben erösen fájnak a lábaim

Közzétéve: 2009. 12. 16. 14:12 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Dr Úr ! Hála az égenk vizsgálat ki mutatta nincs trombozisom de sajnos járás állás közben erösen fájnak a lábaim sulyom 56 kg és nem dohányzom erek szét repednek hematomás bevérzések kelet keznek van valami oka? c.reaprotein3,0mg tsh 130 elöre is köszönöm

Tisztelt Webpáciens!
Belgyógyász, angiológus vizsgálat szükséges, nem ortopédiai problémának tünik.
Dr. Moravcsik Bence ortopéd szakorvos

Kövess minket!

ovortopédia ovreumatológia
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek