Jelige: hajhullás

Közzétéve: 2005. 06. 23. 13:35 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

8 hónappal ezelőtt szültem, már több mint 4 hónapja nem szoptatok, a hajam nincs se festve, se színezve, se dauerolva mégis rettenetesen hullik. Már vágattam is belőle, alig merem megmosni. Mit tehetek?

Valószínű hormonális változás okozza, bőrgyógyászati rendelésen tudnak felírni hormon tartalmú hajszeszeket.
Üdvözlettel:
Bársony Lézerklinika

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek