joci

Közzétéve: 2012. 05. 09. 11:13 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

jelige joci Tisztelt DR. már 3/4 hónapja alhasi fájdalmat érzek a belek felöl főleg lefekvés elött ...

... a székletem hol hig hol képlékeny töbször kell WC -re mennem de van amikor nem jön semmi egyébként cukorbeteg /inzulin/ vagyok szeretném megkérdezni hogy mégis mi lehet a baj talán bélgyulladás? a gyomrommal nincs semmi baj



VÁLASZ



A panaszok alapján valóban bélgyulladás lehetősége merül fel, ez többféle okból is kialakulhat, amit csak a vizsgálatok alapján lehet biztonsággal megállapítani. Családorvos irányításával történhet a kivizsgálás.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek