joco1979
Közzétéve: 2012. 06. 20. 10:49 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 06. 20. 10:49 -
• 1 perc olvasás
joco1979/ Jo napot kivánok!! nagyon félek hogy komoly bajom van!! a szegy csontom alatt ott ahol az also bordák találkoznak érzek egy kemyény csomot kb dio nagyságu!!! ...
... nem iszom alkoholt nem dohányzom!!! csak nagyon idegesit hogy ott van olyan kemény mintha csont lenne mint ha a szegy csonthoztartozna mert néha megtapogatom!! mostanában tompa gyomor fájást is érzek de ez lehet az idegesség miatt van!!! önök szerint mi lehet ez a csomo?? remélem nem rák!!! más panaszom nincs!!! nem fogy tam tartom a szokásos sulyom 72 kg!!! nagyon agodom hogy rákos daganatom van!! kérem a gyors válaszukat köszönöm elöre is
VÁLASZ
Keresse fel orvosát, minden bizonnyal a testi vizsgálat alapján teljes mértékben meg tudja nyugtatni.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


