Jogosult vagyok-e emelt családi pótlékra?

Közzétéve: 2011. 09. 12. 11:03 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Szeretnék egy kérdéssel fordulni Önökhöz.Kisfiam most 9 éves,izomtónus eloszlási zavarral született, amit a mai napig kezelnek nála.Szeretném megkérdezni,hogy ez betegségnek számit-e,vagy csak egy hosszan tartó állapot.Jogosult vagyok-e emelt családi pótlékra,vagy nem? Köszönöm előre is

Az izomtónus eloszlási zavar önmagában nem jogosít emelt családi pótlékra.

dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek