josef

Közzétéve: 2010. 10. 28. 10:17 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

4 eve szedem a xanaxot. egyre roszabb a kőzerzetem tőle 35 eves vagyok de kinezek 50 nek.4 gyereket nevelek de már nem hat. mar a xanax .kezdek agresziv lenni.le akarnak szokni de nagyon nehez.maszek gepi vakolo vagyok ha nem megyek dolgozni akkor a gyerekeknek nem birok enni valot adni.kerem dr ur mit tudna javasolni. jellige,josef

Kedves Josef!
Sajnos nem derül ki a leveléből, hogy milyen problémák miatt szedi a a gyógyszert. A szorongáscsökkentőkhöz (mint amit Ön is szed) valóban kialakul egy hozzászokás, ezért a szakmai előirások nem is javasolják a tartós használatukat. Valami nem stimmel a kezelésével, hiszen leveléből az derül ki, hogy nincs jól és tökéletesen igaza van abban, hogy munkát végezni és gyerekeit eltartani csak akkor képes, ha lelkileg is jól van. A pszichiátriai gondozók estig tartanak nyitva, talán tud olyan időpontot találni, amikor személyesen is tud találkozni a kezelőorvosával.
Üdvözlettel: dr.Lajtavári László

Kövess minket!

ovpszichiáter
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek