Júlia11
Közzétéve: 2009. 07. 17. 13:11 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2009. 07. 17. 13:11 -
• 1 perc olvasás
Jelige: Júlia11 Tisztelt Doktornő/úr! Nálunk a jelek szerint nagy a baj! A kislányom 11 hónapos, és még nem tud ülni! Ha a lábára állítom, összecsuklik, hiányzik a rugózó mozdulat is! Kifeszíti magát, nem hajlandó együtt működni! Nagyon ki vagyok már idegileg, nagyon féltem a kislányomat! Kérem, adjon tanácsot, mi lehet a baj? Előre is köszönöm! Egy kétségbeesett anyuka!
Kedves Anyuka, nem kétségbeesni kell, hanem a lehető leggyorsabban orvosnak (ideggyógyásznak) megmutatni a gyermeket. A háziorvosa mikor látta utoljára? Mihamarabb lépjen.
dr.Sebő Zsuzsanna
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


