Kálvária

Közzétéve: 2010. 03. 23. 10:52 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Doktor Úr/NŐ! Rokonságomban van egy személy, akinek sokat fájt a feje és szédült. A háziorvosa minden kivizsgálás nélkül azonnal Xanaxot írt fel neki. Egy másik orvos Frontint. A harmadik bétablokkolót. Az illető egyébként teljesen kiegyensúlyozott volt és most is az. Csak a fejfájás zavarta és okkal elfáradt az utóbbi időben a munkája miatt. Végül kiderült, hogy egy orvos teljesen rossz és ártalmas szemüveget írt neki, amit ő több hónapig hordott, mert az orvos szerint "meg kell szoknia". A szemüveg elhagyása, a füle kimosása és pihenés után már teljesen jól van szerencsére, nem fáj a feje és nem szédül. A felírt gyógyszereket csak kiváltotta sok pénzért, majd mikor elolvasta a tájékoztatót, kiderült, hogy a felíró orvos félrevezette, hogy mire valók ezek a gyógyszerek, teljesen mást mondott. Ezért egyet sem vett be. Miért akarnak egy fiatalból pszichológiai beteget csinálni és miért írják fel minden ok nélkül a szorongásoldókat? Azért, mert ha hozzászokik a beteg, akkor biztos a gyógyszerforgalom. De miért érdeke ez az orvosoknak? És mire jó, hogy ilyen gyógyszerek szerepelnek a betegéletútban? Azért, hogy később egy-egy orvos azonnal pszichológiai betegnek könyvelje el az illetőt és egész életére meg legyen bélyegezve? Számítok rá, hogy megvédi az orvosokat, de akkor is fenntartom, hogy ez már sok. Az én fiatalságom ideje alatt fehér holló volt az, akinek lelki bajt mutattak ki az orvosok. Jelige: Kálvária

Kedves levélíró!

Valószínüleg teljesen igaza van. Egyetlen gondom van a levelével, hogy nem a rokona irta. Ha a rokonának ugyanekkora gondot jelent mindez ( joggal ) és segítséget kér, írjon nekem és nagyon szívesen válaszolok minden kérdésére.

együttérzéssel: dr.Lajtavári László

Kövess minket!

ovpszichiáter
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek