Kaposvári előadás jeligére

Közzétéve: 2005. 06. 28. 14:08 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Május közepén küldött levelemre a nőgyógyásztól sajnos mai napig nem kaptam választ. Szeretném megtudni, hogy mi az oka. Valamint szeretném megkérdezni, hogy a Detralex tablettát folyamatosan meddig lehet szedni.

2005. május 16-án küldött levelét akkor továbbításra küldtem, valószínűleg technikai hiba történt, mivel én is válaszoltam rá és ezért nőgyógyászunknak nem küldték tovább. Most ezt megtettem, levelét kikerestem és elküldtem Hartmann doktornak. Elnézést kérek Öntől.
dr Gerencsér Emőke

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek