katinka70
Közzétéve: 2010. 05. 17. 21:23 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2010. 05. 17. 21:23 -
• 1 perc olvasás
üdvözlöm Dr.úr!!A 0,25mg frontin mennyire hatékony pánikbetegség esetében?3xfelet kell szednem,de félek hogy az sok.ez erös gyogyszer???kérem segitségét!!!köszönöm Jelige:katinka70
Véleményem szerint nem szed túl sok gyógyszert és nem is ir le olyan tünetet, ami azt erősítené meg, hogy függés alakulna ki Önnél.
Természetesen lehet a tüneteit gyógyszer szedése nélkül - természetes úton - is megoldani, de ehhez fel kellene keresnie természetgyógyászt, aki ebben segítséget tud adni Önnek.
Üdvözlettel: dr.Lajtavári László
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


