KÁVÉ
Közzétéve: 2012. 05. 28. 09:13 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 28. 09:13 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Webdoktor! Kávéivás után hamarosan kis kellemetlen nyomást érzek a felhasban...
... és talán kis kellemetlen csípő érzést. A gyomrom nem ég. Voltam gyomortükrözésen, semmit nem találtak.
(A kávét az alacsony vérnyomás miatt iszom.)
Mi lehet a panasz oka? Mivel enyhíthetem? Kérnék felvilágosítást!
Köszönettel: KÁVÉ
VÁLASZ
Szerintem mellőzze a kávét. A kávénak ugyanis nincs jelentős vérnyomásemelő hatása. Ha nem válik be, akkor lehet tovább gondolkodni.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


