KÁVÉ

Közzétéve: 2012. 05. 28. 09:13 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Webdoktor! Kávéivás után hamarosan kis kellemetlen nyomást érzek a felhasban...

... és talán kis kellemetlen csípő érzést. A gyomrom nem ég. Voltam gyomortükrözésen, semmit nem találtak.

(A kávét az alacsony vérnyomás miatt iszom.)

Mi lehet a panasz oka? Mivel enyhíthetem? Kérnék felvilágosítást!

Köszönettel: KÁVÉ



VÁLASZ



Szerintem mellőzze a kávét. A kávénak ugyanis nincs jelentős vérnyomásemelő hatása. Ha nem válik be, akkor lehet tovább gondolkodni.




Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek