kb. 8 éve szédülök

Közzétéve: 2012. 05. 15. 13:00 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Doktor Úr/Nő! Én már kb. 8 éve szédülök. 39 éves vagyok. Szem-, hallás-vizsgálat, ideggyógyászat, pszichológus, pszichiáter, fogászat, rheumatológia, nyaki UH...

... ( enyhe érszűkület), és röntgen ( C V-VI vent. peremszélén kis csőrképződés), szédülés vizsgálat, MRI. Nem találtak semmi különöset. Nem bírok sokáig állni, és bizonyos stresszhelyzetekben fokozódik a szédülés. A nyakam dörzsölgetem, és kapaszkodok. Ennyit tehetek. Újabban ha közelre nézek, homályos a látásom, és az írásom is csúnyább lett. Memóriám is sokat romlott. Mi okozhatja vajon? És milyen gyógymódokat tudnék kipróbálni?

Az akupunktúra segíthet?



VÁLASZ



Soraiból az derült ki, hogy a részletes és széleskörű, alapos vizsgálatok után sem derült ki a panaszok oka. Feltételezésekre nem tudok hagyatkozni, hiszen egyetlen vizsgálati leletét sem ismerem, azt sem, mikor történtek ezek a vizsgálatok. Ha már több éve, akkor a vizsgálatok megismétlésével esetleg valamilyen változást fel lehet ismerni. A 8 éve tartó tünetek rosszabbodása nélkül, progresszív betegség nem valószínű. Mivel az okot nem ismerjük, a gyógyítására sincs megfelelő gyógymód. Hogy az akupunktúra segít-e nem tudom. ki kell próbálni.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek