Kellemetlen hajszag

Közzétéve: 2009. 01. 16. 06:44 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Kellemetlen hajszag Mi a megoldás? Már hajmosás után 5-6 órával ismételten jelentkezik a proléma. úgy vettem észre valójában nem is a haj, hanem a fejbőr kellemetlen szagú. Korábban nem volt ilyen problémám, de egyik osztálytársamnak igen. Mit lehet tenni ellene? Előre is köszönöm megtisztelő válaszát

Ezt már kérdezte. Akkor sem tudtam válaszolni. Kozmetikumok táján érdemes szétnézni.
V. G.

Kövess minket!

ovbőrgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek