késik a menstruációm
Közzétéve: 2012. 06. 05. 13:31 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 06. 05. 13:31 -
• 1 perc olvasás
Jó napot ! Nekem késik a menstruációm.. Körülbelül egy két hete volt egy pár csepp pirosos folyásom azt hittem...
... hogy megfog jönni de nem.. A mellem nagyon fáj.. A párommal óvszerrel védekezünk állandóan és az együtt lát után és előtt is ellenőrizzük az óvszert.. Mi baj lehet ?
VÁLASZ
Kedves Kérdező!
Amint Ön is olvashatta a rovat főoldalán: sajnos jelenleg nincs a rovatban válaszoló nőgyógyász szakorvosunk. Keresse fel orvosát vagy a területi szakrendelő rendelését.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


