Későn érés?

Közzétéve: 2011. 05. 25. 22:19 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Későn érés? 15 éves fiú vagyok. Az lenne a problémám, hogy még nem kezdtem el mutálni, nincs ondóm, és még nem is szőrösödöm. Illetve a herezacskóm az szőrös, már egy jó ideje, de azóta mintha megálltam volna a fejlődésben. Magasságilag folyamatosan növök. Túlsúlyos vagyok, és van egy mellékhere-cysta-m már fél éve. Ha ez számít. 165cm/77kg. Forduljak orvoshoz, vagy csak későn érő vagyok? Várom válaszát!

Elvileg lehet egy késői érés, ennek ellenére javaslom, hogy keress fel egy endokrinológiai szakrendelést. Háziorvosodtól kérj beutalót. dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek