két hete alhasi fájdalmaim vannak
Közzétéve: 2012. 05. 24. 12:22 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 24. 12:22 -
• 1 perc olvasás
Kedves Doktor! Azzal a panasszal fordulok Önhöz, hogy lassan már két hete alhasi fájdalmaim vannak és barna folyásom, és amikor pisilek, akkor vérzek (hüvelyből). Előtte volt egy felfázásom, de az 2-3 nap alatt elmúlt, utána jelentkeztek ezek a tünetek. A menstruáció pontos és rendbe van! Mi lehet az oka ezeknek a tüneteknek? Milyen betegség? Köszönöm a válaszát!
Kedves Kérdező!
Amint Ön is olvashatta a rovat főoldalán: sajnos jelenleg nincs a rovatban válaszoló nőgyógyász szakorvosunk. Keresse fel orvosát vagy a területi szakrendelő rendelését.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


