kéz

Közzétéve: 2010. 02. 17. 11:54 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

T.Weborvos! Jelige: kéz Már egy hónapja el kezdett fájni a bokáim, majd az újjaim, melyek be is dagadtak, csuklóm, majd a térdem. Főleg este fájt leginkább, és reggel. Az egyik újjamon egy kis csomó keletkezett. Milyen betegség lehet? Jelenleg autoimmun thireoditisem van...

Kedves Kérdező!
Konkrét diagnózist részletes orvosi vizsgálat után fog kapni. Jó eséllyel háziorvos, reumatológus, ortopéd orvos a sorrend.
a szerk.

Kövess minket!

ovortopédia ovreumatológia
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek