kicsit emelkedett a lipáz enzim
Közzétéve: 2011. 07. 07. 21:12 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 07. 07. 21:12 -
• 1 perc olvasás
Ha kicsit emelkedett a lipáz enzim szintem, van-e teenivaló? Vall-e ez krón. hasnyálmirigybajra? A képalkotók negatívak. Köszönöm szépen.
Egyetlen leletből messzemenő következtetést levonni nem lehet, ehhez ismerni kellene a többi leletet is és a panaszokat egyaránt. A lipáz emelkedése inkább heveny gyulladásban és nem az idült, krónikus gyulladásban szokott előfordulni.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


