kicsit emelkedett a lipáz enzim

Közzétéve: 2011. 07. 07. 21:12 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Ha kicsit emelkedett a lipáz enzim szintem, van-e teenivaló? Vall-e ez krón. hasnyálmirigybajra? A képalkotók negatívak. Köszönöm szépen.

Egyetlen leletből messzemenő következtetést levonni nem lehet, ehhez ismerni kellene a többi leletet is és a panaszokat egyaránt. A lipáz emelkedése inkább heveny gyulladásban és nem az idült, krónikus gyulladásban szokott előfordulni.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek