kifejező expresszív beszéd zavara van

Közzétéve: 2011. 05. 23. 10:04 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Egy 6 éves kisfiam van akinek kifejező expresszív beszéd zavara van/ F8010/ azt szeretném megtudni hogy jár-e a felemelt családi pótlék? Mert ahová járunk senzoros tornára és HRG-re ott minden szülő azt mondja hogy igen,de sajnos mi nem vagyunk ebben járatosak.A logopédusunk nem ért hozzá és azt mondja hogy a fiam súlyos beszédhibás mert hangzóhibásan és szinte érthetetlenül beszél pedig 3 éves kora ota hordjuk logópédushoz.Jár nekünk a felemelt családi pótlék és ha igen hol tudjuk megigényelni? Köszönöm elöre is a segitséget. Tanácstalan anyuka.

Ahol a diagnózist kapta, ott lehet érdeklődni az emelt csp után. Nem tudom, erre adható-e.

Üdvözlettel dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek