Kincső30

Közzétéve: 2009. 12. 17. 19:06 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tisztelt Doktor Úr/Hölgy! Csigolya elcsúszásom van. Legalábbis ezt mondták. A 2003-as leleten ez volt olvasható: Enyhe ivű balra convex scolisis. Fokozott lordosis. Az L.V. a felette lévő gerincszakasszal együtt 1 cm ventrolystesist mutat. Az L.V. mk. ivén keskeny lysis látható. Szabályos csigolyatestek, ép zárolemezek. Hamar elfáradok, sokat nem tudok állni. Ha lefekszem akkor alig bírok felállni, ehhez még kb. másfél éve társult az is, hogy elkezdett zsibbadni a bal lábszáram. Akkor kezelést kaptam, fizikoterápiát,de nem igazán segített. Mit lehet ezzel kezdeni? Köszönettel: Jelige: Kincső30

Tisztelt Webpáciens!
Kivizsgálás szükséges, idegsebészeti, amennyiben neurológiai tünetek jelentkeznek zsibbadás bénulás azonnal forduljon idegsebészhez.
Tisztelettel:
Dr. Moravcsik Bence
ortopéd szakorvos
www.ortopedia.mlap.hu

Kövess minket!

ovortopédia ovreumatológia
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek