Kisegér
Közzétéve: 2012. 04. 20. 09:27 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 04. 20. 09:27 -
• 1 perc olvasás
T Dr Úr/Hörgy!Kb.3 éve lett egy borsó nagyságu csomó a végbél és hüvely között....
.... .Nem fáj,nem nedvedzik.Elküldtek proktológiára,onnan béltükrözésre és bélultrahangra is.Szerencsére daganatot nem találtak csak diverticulum nyílásokat a bélen kívül.Nagyon sokat fogytam 16 kg-t,szinte állandóan megy a hasam.Salazopirint írtak,de attól még jobban hasmenésem volt.Azt mondták a csomó nem oda való,menjek vissza a proktológiára ambulánsan kiveszik,de én félek hogyan tudnám tisztán tartani a sebet és a kórház 55 km-re van,autó nincs és gondolom vérezne is a seb.Ön szerint muszáj kivetetni,nem kisebb és nem is nagyobb. Válaszát előre is köszönöm.Kisegér.
VÁLASZ
Ebben a pillanatban nem a csomó a zavaró tényező, hanem a fogyás, a hasmenés, a nem meglévő diagnózis - ezek tisztázása után még mindig ráér a csomóval foglalkozni!
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


