kisfiam orrhangon beszél

Közzétéve: 2011. 09. 12. 10:59 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tisztelt Doktor! A kisfiam 4 éves és nagyon orrhangon beszél. 2 és fél éves korában kivették az orrmanduláját. Mi lehet a baj? Köszönettel

Fül-orr-gégész nézze meg. Ilyen fiatal korban kivett orrmandula visszanőhet, ez nem túl ritka. De az is lehet, hogy hátul sűrű orrváladéka van, amit nem tud kifújni, esetleg arcüreg gyulladása

dr Gerencsér Emőke

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász ovfül-orr-gégész
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek