kisgengeszter

Közzétéve: 2009. 05. 21. 12:43 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

jelige: kisgengeszter Kisfiam két éves, és a kis nyakán oldalt,mikor nevet, kiabál (erőlködik) kiemelkedik egy ér. Ez persze nem probléma, csak egy kis csomószerű dudor is látható rajta. Ez normális jelenség, vagy forduljunk orvoshoz vele? Tisztelettel, borcsianya

Kisgengszter nyakán lévő érkidudorodás a csomóval együtt normális, élettani. dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek