kislányom 12-éves 3.ik hónapja menstruál

Közzétéve: 2011. 04. 02. 07:40 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Jó napot!Kérem segítsen kislányom 12-éves 3.ik hónapja menstruál,az utolsó már másfélhete kezdődött és nem múlik a vérzés,kérdésem rutascorbin,ergam,dicynone együttes bevétele szabad-e ??? Köszönöm mielőbbi válaszát.

Inkább egy gyermek nőgyógyászhoz kellene a kislányt elvinni, és az okot felderíteni. Üdvözlettel dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek