Kislányom 2 hete fejfájásra panaszkodik

Közzétéve: 2009. 05. 27. 16:17 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Kislányom 2 hete fejfájásra panaszkodik voltunk szemészeti vizgálaton ott semmit nem találtak fogászaton is jártunk ahol kihuztak neki egy fogat ez egy csütörtöki nap volt.szombaton reggel 39.2 lázzal keltünk de az ügyeleten nemtaláltak nála semmit ami miatt láza lehetne!Kérdem hogy akkor mitöl??

Szinte biztos, hogy valamilyen vírus van a háttérben, és a lappangási időben jelentkező fejfájás is ennek a része volt. Ennek néhány nap alatt rendeződnie kell. Közben orvosi kontroll is szükséges. dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek