kislányomnak nyirokcsomokat találtak

Közzétéve: 2009. 04. 01. 09:22 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

jó estét szeretném megkérdezni a kislányomnak hasi ulrahangon nyirokcsomokat találtak és milyen kezeléseket alkalmaznak ilyen esetben előre is köszönöm válaszát

Mindenkinek van hasi nyirokcsomója. Fertőzésekben, akár egy torokgyulladásban is, meg is nagyobbodhatnak. Ilyenkor kezelni sem kell. Hogy kóros-e a kislányánál, ezt nem tudom ennyi információból megítélni, de nem valószínű, hogy baj van. Üdvözlettel dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek