kislányomnál nem lett jó a vizeletvizsgálat

Közzétéve: 2011. 04. 06. 11:23 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

A 3 és fél éves kislánymnál nem lett jó a vizeletvizsgálat,kétkeresztes ,de pontosan nem tudom,hogy ez mit jelent.Hogyan gyógyulhat ki ebből?

Még ha tudnám, mi a "kétkeresztes", akkor sem tudnék választ adni. Ne haragudjon, de ennyi információ még arra sem elég, hogy megírjam, beteg-e a gyerek.

dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek