Kisujjtürés után
Közzétéve: 2012. 05. 07. 10:51 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 07. 10:51 -
• 1 perc olvasás
Kisujjtörés harmadik napján erősebb fájdalmam van, mintha összeroppantaná a gipsz - gondolom egy picit jobban be van dagadva...
... Doki azt mondta ha nagyon fáj menjek vissza azonnal, viszont a fájdalomküszöböm elég magas, nem tudom ez már visszamenésre adhat-e okot vagy normális. A törés felett varrva is van a seb, elvileg még 4 napom van a kontrollig amikor is kiszedik a varratokat és újragipszelik. Jó lenne egy orvosi vélemény mielőtt feleslegesen átutazom a várost, köszönöm.
VÁLASZ
Mire a választ megkapja, nyilván túl lesz a nehezebb részen. De általánosságban azt tudom mondani, hogy a távolból nem lehet felelősségteljes tanácsot adni ilyen esetekben. Fájdalomküszöb ide vagy oda, érdemes keresztülutazni a városon, nehogy valami helyrehozhatatlan történjen.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


