kiszedetni a manduláimat

Közzétéve: 2012. 05. 22. 13:09 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Jó ötlet magas ASLO értéknél kiszedetni a manduléimat. Orvosom szerint ha kiszedetem lejjebb megy az ASLO-m.Három hónapos V-Penicilin kúra után lecsökkent 1055-ről 900-ra.

Valószínűleg idült mandulagyulladás tartja fent a magas értéket, azaz a mandula góc. Ezt gyógyszerrel nem lehet megoldani, csak mandula műtéttel.

Tehát jó ötlet.



dr Gerencsér Emőke

Kövess minket!

ovfül-orr-gégész
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek