KÖLDÖK

Közzétéve: 2009. 01. 26. 09:30 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

JÓ NAPOT. ÉN EGY 25 ÉVES NŐ VAGYOK. AZ LENNE A PROBLÉMÁM,HOGY ÉSZRE VETTEM HOGY A KÖLDÖKÖM BELSEJE ÉRZÉKENY ÉS MINT HA SEBES LENNE. NEM TUDOM MI OKOZHATTA EZT.EGY KICSIT MOLETT VAGYOK ÉS ÉN ARRA GONDOLTAM HOGY NEM ATTÓL LEHET HOGY NEM TUD RENDESEN SZELLŐZNI,MERT MÁSOKNAK LEHET LÁTNI A KÖLDÖK VÉGÉT NEKEM NEM.MEG SZOKTAM MOSNI ÉS ÓVATOSAN KI IS SZOKTAM TÖRÖLNI,DE LEHET HOGY MARAD BENNE VÍZ ÉS AZ KEZDI KI? MOST SEBKEZELŐ KENŐCSCSEL KENEM. HELYESEN TESZEM? ÉS NEM LESZ SEMMI BAJOM ETTŐL? A VÁLASZT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM. JELIGE:KÖLDÖK

Használjon hintőport, pl. spars. hexachloropheni vagy spars. antimycoticum. Ha nincs javulás egy hét alatt, irány a bőrgyógyász.
Dr. Veres Gábor (www.erdiborgyogyasz.hu)

Kövess minket!

ovbőrgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek