koldokombol neha budos szagu valadek jon ki
Közzétéve: 2009. 03. 13. 11:01 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2009. 03. 13. 11:01 -
• 1 perc olvasás
erdekelne,hogy mitol van az,hogy koldokombol neha budos szagu valadek jon ki,felek hogy nem lesz-e komolyabb bajom e miatt,pl.koldokserv.kerem valaszoljon.kati
Bőrgyógyász, esetleg sebész lássa. Lehet, hogy csak kipállott, de sipoly is lehet.
V. G.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


