komolyak e az orvos félelmei a sugárzással és a nemzőképességgel kapcsolatban

Közzétéve: 2009. 11. 18. 13:55 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Adjon az Isten! Az én problémám az lenne 25éves fiú vagyok, hogy februárban sarkantyút diagnosztizáltak az egyik sarkamban. Azóta szilikonos sarokemelőt hordok, túl vagyok szteroidos injekción, gyógyszeren, 2x10 alkalmas UH-fizikón. Az ortopéd orvosom folyamatosan a jegelést és kamillateás áztatást emlegeti. Röntgen besugárzásra elküldeni nem hajlandó, mert szerinte túl fiatal vagyok hozzá. A kérdésem az lenne, hogy komolyak e az orvos félelmei a sugárzással és a nemzőképességgel kapcsolatban. Válaszát előre is köszönöm!!!

Tisztelt Webpáciens!
Nyugogdtan elmehet, a nemzőképességgel nem lesz baj. A sarkát röntgenezik nem a heréit!
Üdvözlettel:
Dr. Moravcsik Bence ortopéd szakorvos
Mobil: 06-20-5884294
www.ortopedia.mlap.hu

Kövess minket!

ovortopédia ovreumatológia
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek