Konstanc
Közzétéve: 2012. 06. 12. 08:13 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 06. 12. 08:13 -
• 1 perc olvasás
Jelige: Konstanc Tisztelt Dr. Úr/Nő! Tudom, hogy a problémám inkább nőgyógyászati jellegű, de hátha tévedek és tud más is válaszolni nekem...
... A menstruációm elmúlta után két héttel pecsételő vérzésem alakult ki, ami ma már 10. napja tart. Többnyire csak a wc-n veszem észre, erőlködés következtében. Olvastam, hogy hormonális probléma, jó/rosszindulatú daganat, ciszta eredménye lehet, de a 10 nap egyáltalán nem normális. Emellett 4. napja szorulásom van, ittam hashajtó teát, de semmi eredménye nem lett. A hasam viszont egyáltalán nem fáj. 3. napja 40 fok körül jár a testhőmérsékletem, de mandulagyulladásom van, így ez szerintem ennek a kísérője. Mivel legközelebb kedden tudok orvoshoz menni, szeretnék megnyugodni, hogy nem feltétlen abnormális ez a jelenség. Ha nem múlik el ez a közti vérzés, nőgyógyász akkor is megvizsgál?
Köszönöm.
VÁLASZ
Kedves Kérdező!
Kérjen alapos kivizsgálást a testhőmérséklet, a mandulagyulladás és a vérzés miatt. Háziorvosa segítségét kérje.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


