Kórházban feküdtem 1 hétig, fáj a bal lábam kisujjának a talp felöli csontja

Közzétéve: 2010. 10. 26. 09:58 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tisztelt Weborvos! Kórházban feküdtem 1 hétig hasi műtét miatt. S ott a 3. napon azt tapasztaltam, hogy nagyon fáj a bal lábam kisujjának a talp felöli csontja, ha ráállok. Mi történhatett? Azelőtt nem volt ilyen panasz? Mire lehet gyanakodni? Mit kellene tennem? Nagyon köszönöm.

Nem volt helyes, hogy nem ott kérdezte meg az orvosokat, akik azon nyomban meg tudták volna vizsgálni és talán sikerült volna a panasz okát megtalálni. A fájdalom számos ok miatt léphet fel, a sérüléstől a gyulladásig az anyagcsere betegségtől ( köszvény, cukorbetegség) a terhelésig. Ha nem múlik a fájdalom mégis szükség lesz az orvosi vizsgálatra.

Kövess minket!

ovortopédia ovreumatológia
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek